top of page

ELENOS IR JEVGENIJ VESTUVĖS

KADA IR NUO KO PRADĖJOTE PLANUOTI VESTUVES? KIEK LAIKO PLANAVOTE? KAS BUVO SUNKIAUSIA? KAS MALONIAUSIA?

Mūsų planavimas prasidėjo nuo vestuvių datos parinkimo. Tai buvo lengva! Kadangi esame didžiuliai gamtos mylėtojai, tiesiog negalime gyventi be iškylų bei pasivaikščiojimų prie jūros, abu matėme save šią iškilmingą dieną būtent vasarą gamtoje. Taip leidome savo laisvalaikį nuo pat pirmos pažinties dienos ir tai buvo vienas iš daugelio dalykų, kuris mus siejo. Pačios pirmos mintys ir buvo tuoktis prie jūros paplūdimy. Tačiau, kai susidūrėme su sunkumais rasti tinkamą vietą ceremonijai ir vakarui, šį svajonė gretai išgaravo. Pradėjome ieškoti užmiesčio sodybos su gražia aplinka. (Suprantama, grožis yra sąlyginas dalykas, tą reikia tiesiog pajusti.) Vila Rusnė buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, kaip ir pirma mūsų internetinėje paieškoje. Joje buvo viskas, ko norėjome: žalias namo kiemelis su medžiais, ant upės krantų išsidėstė žvejų nameliai, aplink begaliniai laukai susijungė su žydru dangumi, girdėjosi tik paukščių balsai. Nedvejodami pasakėme vilai - taip! O nuo to momento prasidėjo sunkiausias uždavinys - kaip paversti mūsų svajones tikrove. Vestuves planavome 10 mėnesių, ir manome tik to dėka turėjome laiko apgalvoti kiekvieną niuansą ir išvengti skubotų sprendimų. Sunkiausia buvo planavimas per atstumą (Jevgenijus dirba užsienyje). Teko skirti tam nemažai laiko ir pastangų, nes bendravimas susirašinėjant ar telefonu ne visada buvo efektyvus. Maloniausias dalykas buvo- vestuvinių drabužių pirkimas. Mylime klasiką ir svajojame atrodyti kaip grafai (svajoti neuždrausi!:). Netikėjome, kad iš pirmo matavimo vienas ir kitas įsigysime tai, apie ką svajojome. Labai laukėme pamatyti vienas kitą vestuvių dieną, todėl šios mintys kėlė daugiausiai susijaudinimo.

APIE KOKIAS VESTUVES SVAJOJOTE? KĄ LABIAUSIAI AKCENTAVOTE?

Svajojame apie vestuves, kurios atspindėtų mūsų asmenybę. Vestuves kūrėme sau, todėl nekilo abejonių ir baimių, kad liksime nesuprasti. Atvirkščiai, norėjome, kad ši diena virstų pasakojimu apie mus ir mūsų meilę, ir kad meilė nugali viską. Tikrai nenorėjome įtrauki tradicijų ir jų nebuvo. Mums buvo svarbu likti savimi. Kuriant vestuves buvo begalė dalykų, kurios norėjosi įtraukti - tokios jau mes esam asmenybes. Norėjosi ir seno gero roko, ir bohemiško lengvumo, ir klasikinės gracijos. Labiausiai norėjosi akcentuoti ceremoniją, tą nepakartojamą momentą, kai tari savo antrajai pusei "taip".

AR BUVO KAS NORS, KAS JUS GĄSDINO? KOKIE KLAUSIMAI KĖLĖ DAUGIAUSIAI DISKUSIJŲ?

Ilgai ir apgalvotai ėjome prie šios dienos, tad nesibaiminome. Gąsdinti galėjo nebent mūsų nenuspėjami orai, nes norėjosi tiek daug apjungti idėjų šią dieną. Esame labai dėkingi mūsų vestuvių planuotojai Ingai Klimienei, kuri neleido mums nukrypti nuo temos ir išlaikyti viską viename stiliuje.

KODĖL NUSPRENDĖTE ATIDUOTI PLANAVIMĄ PROFESIONALAMS - VESTUVIŲ PLANUOTOJAI? KAIP JOS IEŠKOJOTE IR IŠSIRINKOTE?

Noras kreiptis pagalbos pas profesionalus kilo savaime. Tiesiog nematėme, kaip patys galėtume pasirūpinti: planavimu, organizavimu, dekoravimu, o dar ir pačios vestuvių dienos koordinavimu. Šiuo vietoje turime prisipažinti - nesame perfekcionistai, bet vertiname tvarką ir organizaciją. Turėjome visus ingredientus, reikėjo tik profesionalo, kuris paverstų mūsų svajones į realybę. Galima turėti kūrybingų idėjų, rafinuoto skonio ir daug laisvo laiko, bet neturint gebėjimo visą tai apjungti į visumą, vestuvių planavimas gali virsti košmaru. Visgi protingas organizavimas susideda tik iš patirties. Šios patirties ir kreipiamės pas vestuvių planuotoją Ingą. Mus labai sužavėjo "Vestuvių šventė.lt" svetainė ir portfolio. Ieškojome internetu, pasikliaudami savo intuicija. Daugelis profesionalų, dirbantis šioje srityje, ir ne tik, vengia savo internetinių svetainių kūrimo galvodami, kad rekomendacijos kalba pačios už save. Deja, taip nėra. Gavome didelį sąrašą rekomendacijų ir susidūrėme su dilema. Vienos poros labai gyrė, kitos atvirkščiai - reiškė savo pasipiktinimą. Mes gi nusprendėme pasikliauti portfolio, iš kurio visada galima spręsti apie žmogaus gabumus ir pareigingumą. Po pirmo pokalbio su Inga buvo aišku, kad radome tai, ko ieškojome. Vestuvių planuotojai patikėjome dekoravimo ir floristikos darbus, ir be abejo pačios šventės organizavimą ir koordinavimą. Šventinį meniu ir desertus derinome patys.

KAIP ATRODĖ TIKROJI VESTUVIŲ DIENA? PAPASAKOKITE PLAČIAU APIE VISĄ ŠVENTĖS DIENĄ. KUO LABIAUSIAI DŽIAUGIATĖS? KAS KĖLĖ DIDŽIAUSIUS SENTIMENTUS?

Vestuvių diena buvo pasakiška, praėjo tiesiog vienu įkvėpimu. Prisimename tik artimųjų šypsenas bei laimingus veidus, buvo tiek džiaugsmingų emocijų, kad pačios dienos detales teko atkurti iš nuotraukų. Ši diena, be abejonių, mums buvo tobula nuo ryto iki pat vakaro, džiaugiamės kiekviena akimirka. Organizatorės dėka viskas vyko pagal planą, gražiai ir sklandžiai, visi pagalbininkai nepriekaištingai atlikinėjo savo darbą. Labiausiai įsiminė ceremonija. Iki šiol prisiminame tą nuostabų lelijų kvapą, kuris sklido iš kupole kabančio gėlių vainiko.

PAPASAKOKITE APIE SAVO VESTUVIŲ DEKORĄ. KAIP GIMĖ IDĖJOS? KAIP SEKĖSI JAS ĮGYVENDINTI? Planuodami vestuves pradėjome rinkti nuotraukas su floristikios ir dekoro idėjomis. Jų buvo krūva, įvairių ir net skirtingaus stiliaus: klasikinio, bohemiško ir net kaimiško. Net turėjome atskirą gėlių nuotraukų rinkinį su pavadinimais! Norėjosi ir lempučių girliandų, ir sendintų žvakidžių ant stalo, ir krištolinių šviestuvų, ir nėriniuotų skiėčių su vėduoklėmis. Visomis idėjomis, kurios tik atėjo į galvą, dalinomės su Inga. Taip kildavo mūsų ilgos diskusijos, iš kurių ir gimdavo neįprasti sprendimai. Mūsų bendras sprendimų ieškojimas reikalavo nemažai kompromiso, kiekvienas iš mūsų turėjo savo tam tikrą viziją ir supratimą, kaip ir kas turi atrodyti. Tikime, kad iš mūsų kūrybingos sąjungos ir gimė mūsų šventės idėjos :) Be abejo sprendimų išpildimas pilnai priklauso Ingai ir jos talentingai komandai. Patys nebūtume sugebėję paversti norų į realybę.

JAU PRAĖJO BEVEIK METAI PO VESTUVIŲ. KĄ DABAR JOMS BESIRUOŠDAMA DARYTUM KITAIP? Nebekeistume nieko! Mes puikiai suprantame, yra milijonas būdų išpildyti šią dieną, ir planuodami vestuvės pasistengėme įgyvendinti visas idėjas, kurias tik turėjome to momentu. Žiūrint į savo nepaparktojamos dienos nuotraukas norisi tik vieno – viską pakartoti! Jūsų TOP 5 patarimai būsimiems jaunavedžiams. Planuokite vestuves iš anksto, ne vėliau nei prieš metus. Tai leist Jums geriau suvokti savo norus bei išvengti klaidų. Kurkite vestuves sau, o ne kitiems. Bukite savimi! Planuokite vestuves kartu, nes būtent iš planavimo ir gimsta nepakartojama Jūsų diena, kuria prisiminsite amžinai. Nuo vestuvių planavimo pradžios apsispręskite kas Jums yra svarbiausia šia diena: ceremonija, drabužiai, dekoras ar pati vieta. Tai neleis Jums blaškytis planavimo proceso metu ir padės laikytis numatyto biudžeto. Vestuvių dieną paleiskite viską – mintis apie tai, kaip galėjo būti kitaip, ir mėgaukitės savimi, vienas kitu ir savo artimais.

INGA KLIMIENĖ APIE POROS VESTUVES:

Kurti vestuves šiai porai buvo vienas malonumas! Prie vestuvių planavimo labai prisidėjo ir nuotakos sesutė Olga, tad visą planavimo laikotarpį idėjas “šlifavome” tryse. Elena, Jevgenij ir sesutė Olga nuo pirmo pokalbio pavergė mano širdį ypatingu nuoširdumu ir sklindančia vidine šiluma, kurios bendraujant negali nepajausti... Vestuvių dieną rodės, net ore kybojo jautrumo, atidumo ir nuoširdumo debesėlis, kuris išsiliejo džiaugsmo ir dėkingumo ašaromis kulminacijos metu..

 

Parengė:

Comments


Siūlomas įrašas
Naujausi įrašai
Archyvas
Žymos
Sekite mus
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
bottom of page