top of page

VESTUVĖS PER KALĖDAS - PRAKTIŠKA AR NE?

Sakoma, kad vestuvių sezonas niekada nesibaigia. Nors šaltuoju metų laiku jų kur kas mažiau nei vasarą, tačiau taip pat gausu. Nusprendus vestuves kelti žiemą, dalis jaunavedžių pasirenka dvigubos šventės idėją ir tuokiasi per Kalėdas. Tai praktiškas sprendimas, ar šventės gadinimas?

Kalėdų metas – tai nepaprasto jaukumo ir stebuklo laukimo metas, todėl šios emocijos papildytų ir vestuvių šventę. Be to, tai taptų savotiška vestuvių tema. Stalus dekoruoti galėtumėte blizgiais kalėdiniais žaisliukais, eglių šakelėmis, raudonais kaspinėliais, dovanų dėžutėmis ir daugeliu kitų kalėdinių elementų. Veikiausiai papuošta jau būtų ir šventės vieta, juk daugelis restoranų ar sodybų artėjant Kalėdoms sales dekoruoja patys, todėl tikėtina, kad Jums tuo rūpintis netektų.

Kalėdinė atmosfera paįvairintų ir nuotraukas. Svečiai dėvintys kalėdines kepuraites atrodys nepaprastai nuotaikingai, o žėrinčios girliandos fone suteiks nuotraukoms magijos. Būtų galima pagalvoti ir apie Kalėdų Senelio apsilankymą šventės metu. Dovanėlės svečiams – vis labiau populiarėjanti idėja, o per vestuves gauti jas iš paties Senelio rankų – netikėta ir originalu. Be to, tai galėtų tapti ir šventinės programos dalimi, kuri ypač sužavėtų mažuosiuos dalyvius. Dar vienas kalėdinių vestuvių privalumas – visi artimieji kartu. Todėl išvengsite neretai per šventes iškylančios dilemos – kada ir pas ką važiuoti. Apie ka reikėtų pagalvoti organizuojant vestuves per Kalėdas – apranga. Žiemos Lietuvoje darosi nenuspėjamos, todėl keliant vestuves šiuo metų laiku reikėtų pasirūpinti ne tik kailinukais, tačiau ir lietui nepraleidžiu apdaru. Kalėdų rytą užklupęs lietus, o ne sniegas jau mažai ką stebintų. Taip pat apie šventės vietą. Nors tai toli gražu nėra populiariausias laikas kelti vestuves, tačiau restoranai ir kavinės gali būti rezervuoti Kalėdų šventei arba tą dieną nedirbti, todėl kaip visada galioja taisyklė – kas pirmesnis, tas gudresnis. Kuo vestuvės per Kalėdas pranašesnės už vestuves vasarą? Nevargina karštis (pastarasis tampa didžiule problema vilkint ilgą suknelę ar visą dieną būnant su kostiumu vasaros metu), nesulipma plaukai, o svarbiausia – jokio pavojaus nuotakos makiažui. Vestuvėms nėra prasto sezono ar netinkamo laiko, todėl nusprendus vestuves kelti per Kalėdas – tai gali būti nepaprastai praktiškas sprendimas.

 

Parengė:

Comments


Siūlomas įrašas
Naujausi įrašai
Archyvas
Žymos
Sekite mus
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
bottom of page