top of page

KIEK KAINUOJA VESTUVIŲ PLANAVIMO PASLAUGOS?

NĖRA STANDARTINĖS KAINOS

Inga Klimienė yra ne tik planuotoja, bet ir floristė/dekoratorė, todėl gali pasiūlyti geriausiai sužadėtinių lūkesčius atitinkančius vestuvių planavimo paketus. Vestuvių biudžetas priklauso nuo to, KO jaunieji pageidauja, todėl standartinio kainoraščio nėra. Tik įvertinus Jūsų poreikius, galiu pasakyti, kiek kas kainuotų, tame tarpe ir planavimo darbo kainą.

VESTUVIŲ PASLAUGŲ PAKETAI

Vieni paslaugų paketai padeda optimizuoti biudžetus, bet gal Jūs norėsite eksliuzyvinių vestuvių? Gal Jums reikia tik nedidelės pagalbos planuojant šventę, o gal norite mėgautis švente, o tam būtina visapusiška pagalba?

Kokia Jūsų šventės data? Kiek svečių bus šventėje? Su nakvyne/ be nakvynės? Sodyboje, viloje, o gal išpuoselėtame dvare? Iš kokio miesto esate Jūs? Iš kokio Jūsų svečiai? Kaip atvyksite į šventę? Ar svečių tarpe bus užsieniečių? Ar reikes rūpintis jų kelione? Kokios santuokos norėsite? O jeigu lietus? Ir daugybe kitų klausimų - visų surašyti neįmanoma ir visi jie - labai svarbūs planuojant šventę ir biudžetus. Visa tai įtakoja paslaugos paketo dydį bei darbo kainą. Galima vestuves suplanuoti ir taupiai, ir vidutiniškai, ir prabangiai. O kaip norėsite Jūs?

Pageidaujant teikiu ir dalines paslaugas (tik dekoravimo, tik floristikos ir pan.). Geriausia ir paprasčiausia –pasikalbėti.

KLAIDINGI ĮSITIKINIMAI

Ne planavimo paslaugos kaina lemia vestuvių galutinį biudžetą, o pasirinktos vestuviu planuotojos patirtis ir žinios. Pagal atliktus paskaičiavimus investicija į “Vestuvių šventė” planavimo paslaugas atsiperka 100% plius tokios pat vertės gaunamų bonusų. Todėl vestuvių planuotojos "etatas" “Vestuvių šventė” jauniesiems netampa tik "papildomomis išlaidomis" jų vestuvių biudžeto eilutėse.

BONUSAI

Bendradarbiauju su daugybe paslaugų teikėjų visoje Lietuvoje. Šių ryšių ir patirties dėka jauniesiems galiu suteikti papildomas nuolaidas kitoms paslaugoms, būtinoms vestuvėse. Mano jaunieji gauna ne tik aukštą paslaugos kokybę ir pagalbą planuojant šventę nuo a iki z, bet ir tam tikras nuolaidas, o rezultate - dvigubą naudą.

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?

Renkantis planuotoją rekomenduočiau atidžiai peržiūrėti paslaugos teikėjo atliktus darbus - realių vestuvių galeriją. Išsirinkę patikusius - pasikalbėkite gyvai. Rinktis vestuvių planuotoją susirašinėjant el.paštu pradedant kainos klausimu– neteisingas sprendimas. Pagrindinis pasirinkimo kriterijus turėtų būti ne kaina, o vestuvių planuotojos patirtis ir žinios, kurių dėka jausitės saugūs, nepriekaištingai suplanuosite ne tik savo biudžetą, bet ir vestuves.

KADA UŽSAKYTI VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PASLAUGAS?

Vestuvių planavimo paslaugas rekomenduočiau užsakyti likus iki šventės 1,5 -1 metams. Vėliau mažėja kokybiškas paslaugas teikiančių teikėjų ir laisvų datų pasirinkimas.

 

Parengė:

Kommentarer


Siūlomas įrašas
Naujausi įrašai
Archyvas
Žymos
Sekite mus
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
bottom of page